Kredītu apvienošana

Vairāku kredītu apvienošana bez ķīlas vienā maksājumā ir iespējama arī Latvijā. Lai uzzinātu savas iespējas ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā jānorāda informācija par pašreizējām kredītsaistībām un ienākumiem. Kredītspeciālisti izvērtēs Jūsu situāciju un 1 – 2 dienu laikā saņemsiet atbildi vai piedāvājumu. Ja izlemsiet turpināt sadarbību, vajadzēs doties uz uzņēmuma biroju parakstīt līgumu. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

Uzņēmums Izskata pieteikumu Reģistrācija (EUR) Vecums Izmaksas Darījuma norise Maksimālā summa Termiņš
sauleskredits lv 30 minūtēs bez maksas 21 – 65 pēc vienošanās 1-2 dienas 3000 eur
3 gadi informācija
bigbanka 1 stundā bez maksas no 21 pēc vienošanās 1 -3 dienas 10000 eur
5 gadi informācija

Kam ir piemērota kredītu apvienošana ?

Galvenais iemesls, kādēļ ir vērts apvienot vairākus aizdevumus ir mazāki maksājumi. Šobrīd ir iespējams apvienot līdz pat septiņiem dažādiem ātrajiem kredītiem, patēriņa kredītiem vai citiem aizdevumiem. Kredītu konsolidācija var būt noderīga arī situācijās, kad radusies vajadzība pēc papildus naudas līdzekļiem, taču pašreizējais aizdevējs neizrāda pretimnākšanu. Noslēdzot līgumu, jaunais aizdevējs nomaksās visus vecos parādus un Jūs turpmāk ik mēnesi maksāsiet tikai vienu rēķinu.

Ieguvumi:

  • elastīgāks kredīta atmaksas termiņš;
  • mazāki ikmēneša maksājumi;
  • kredītbrīvdienas (saskaņā ar līguma nosacījumiem);
  • vieglāk plānot savu ikdienu ( viens kredītmaksājums mēnesī);
  • atmaksas termiņš līdz 5 gadiem;
  • kredīta pirmstermiņa atmaksa bez papildus izdevumiem.

Kredītu apvienošana vienā maksājumā ir pieejama ikvienam, kas atbilst vispārējām prasībām – a) regulāri ienākumi, b) vecums – vismaz 21 gads, c) nav sabojāta kredītvēsture. Katrs gadījums, protams, ir individuāls, līdz ar to nav iespējams iepriekš  prognozēt vai pārkreditēšanas pieprasījums tiks apstiprināts. Atbilde ir atkarīga no vairākiem apstākļiem, taču pats svarīgākais – esiet godīgi, jo kredītspeciālisti tāpat pārbaudīs informāciju parādnieku reģistros, VID un VSAA  datu bāzēs.

Darījuma izmaksas

Pieteikuma aizpildīšana internetā ir BEZ MAKSAS. Pēc saņemtās informācijas izvērtēšanas uzņēmuma speciālisti ar Jums sazināsies, lai vajadzības gadījumā vienotos par turpmākās sadarbības iespējām. Jārēķinās, ka par darījuma noformēšanu tiks prasīta komisijas maksa. Tās apmērs būs atkarīgs no kredīta summas, kredītvēstures un citiem faktoriem.

Pirms līguma parakstīšanas nekas nebūs jāmaksā. Ja saņemtais piedāvājums Jums nešķitīs pievilcīgs, nekādas turpmākas darbības nebūs jāveic. No otras puses, ja izlemsiet, ka piedāvātā kredītu apvienošana bez ķīlas ir izdevīga, atliks parakstīt jauno līgumu. Lai izvairītos no pārsteigumiem, ir svarīgi pirms līguma parakstīšanas to obligāti izlasīt. Atcerieties – saskaņā ar Latvijas likumdošanu Jums ir tiesības piedāvāt izmaiņas līguma nosacījumos. Aizņemieties atbildīgi.